Main content

Alert message

Pagrindinio ugdymo I dalies pažymėjimų įteikimo šventė

 
             Birželio 11 d. progimnazijoje vyko pagrindinio ugdymo I dalies pažymėjimų įteikimo šventė. Pradžioje klasių auklėtojas įvedė pirmokai ir buvo įnešti pažymėjimai. Visus pasveikino progimnazijos direktorė. Skambėjo dainos ir šokiai, nuotaikingai aštuntokus pasveikino pirmokai. Vėliau buvo įteikti pažymėjimai aštuntokams. Tėvelių vardu padėkos žodį tarė 8 c klasės M.Kazoko mamytė. Nuotaikinga šventė baigėsi, o aštuntokai  išskubėjo nunešti dokumentus į gimnazijas.

 

Tarptautinei triukšmo supratimo dienai

„Tylos stebuklinga versmė" paminėti

 Lietuvoje ir daugelyje kitų pasaulio valstybių kiekvienais metais minima "Tarptautinė triukšmo supratimo diena", skirta atkreipti visuomenės dėmesį į ilgalaikio triukšmo poveikio sukeliamas neigiamas pasekmes gyventojų sveikatai. 2014 m. balandžio 30 d. Tarptautinė triukšmo supratimo diena paminėta jau devynioliktą kartą.Progimnazijoje vyko renginiai, skirti paminėti tarptautinei "Triukšmo supratimo dienai".

 

 

 

Padėkos diena

      Gegužės 22 dieną progimnazijoje įvyko Gabių mokinių pagerbimo šventė. Visiems pagerbtiems mokiniams buvo įteiktos padėkos ir prizai. Šventės metu vyko koncertas. Pasidžiaugti ir pasveikinti pačių geriausių į salę sugužėjo klasės draugai, tėveliai, mokytojai, svečiai.

      Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų  mokiniais, kurie garsina progimnaziją. Po renginio visus pagerbtus mokinius pakvietėme bendrai nuotraukai. 

 

 

Pavasaris su dviračiais 2014

Gegužės 19 d. mūsų progimnazijos stadione įvyko pirmų klasių mokinių ir lopšelio - darželio "Žiedelis" ugdytinių šventė - varžybos "Pavasaris su dviračiu 2014". Vaikai, važiuodami paspirtukais, turėjo atlikti įvairias užduotis. Visos komandos buvo greitos ir vikrios, todėl nugalėjo draugystė.

 

 

Kūrybinės dirbtuvės

         Gegužės 8 dieną įvyko smagus renginys, skirtas Motinos dienai, „Kūrybinės dirbtuvės“. Labai išradingai 5 – 8 klasių mokiniai darbavosi įvairių veiklų centruose. Mokiniai kartu su mamytėmis karpė, siuvinėjo, mezgė netradiciniais būdais, gamino tekstilines lėles, dalyvavo floristikos studijoje.

        Kūrybinės dirbtuvės praėjo įdomiai ir sklandžiai, kiekvienas dalyvis galėjo išbandyti savo jėgas ir gebėjimus įvairiose srityse. 

 

 

Tinklinio varžybos "Mokiniai prieš mokytojus"

         Balandžio 8 dieną progimnazijos salėje vyko tinklinio varžybos. Į salę gausiai sugužėjo sirgaliai, kurie stengėsi palaikyti savo komandą. Susitiko mergaičių komanda ir mokytojų bei darbuotojų komanda. Po įnirtingos kovos, pergalę iškovojo mokinių komanda. Sveikiname visus ir džiaugiamės, kad meilė sportui suburia bendram tikslui.  

 

Sportinis renginys "Judam muzikos ritmu"

       Balandžio 8 dieną salėje įvyko nuotaikingas sportinis renginys "Judam muzikos ritmu". Šį kartą šoko 7-8 klasių mokiniai.

       Profesionalią treniruotę pravedė RED klubo treneriai Rokas ir Edvardas. Visi mokiniai smagiai pajudėjo ir gavę geros nuotaikos dozę, sugrįžo į pamokas.

 

 

Veiksmo savaitė  "Be patyčių"

       Kovo 24-28 dienomis progimnazijoje vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ", skirta sutelkti visuomenę patyčių problemų sprendimui.

 

Daugiau renginių rasite skiltyje > Renginiai

                                                      

 Žemės diena

      Kovo 20-21 dienomis buvo organizuotas projektas "Apglėbkime žemę rankomis", skirtas Žemės dienai paminėti. Projekte dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, vyko įvairios veiklos.

      6-tų klasių mokiniai pagamino augalinės ląstelės muliažus. Testus-kryžiažodžius  "Gamta mūsų namai" atliko 5-8 klasių mokiniai. Piešinių parodą "Žemės veidas" organizavo geografijos mokytoja D. Urbanavičienė, dalyviai 6 klasių mokiniai. Viktorinoje  "Žemė - mūsų planeta" dalyvavo 6b, 7a, 8c klasių mokiniai.

     Projektą organizavo ir mokinius parengė biologijos mokytoja I. Titenienė,  geografijos mokytoja D. Urbanavičienė, chemijos mokytoja M. Ališauskienė.

    Žemės diena pasaulyje pradėta minėti norint priminti, kad žmonės turi saugoti aplinką, nors pokyčiai planetoje vyksta nuolat.

    Saugokime ir tausokime Žemę.

 

Etninės kultūros viktorina „Kalbus kalba, darbus dirba“

Kovo 20 dieną progimnazijos 2-4 klasių mokinių komanda „Lakštingala“ dalyvavo Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos organizuotoje etninės kultūros viktorinoje „Kalbus kalba, darbus dirba“ ir tapo šios viktorinos nugalėtoja. Progimnaziją atstovavo 2 klasės mokinės Aurelija Šulskutė, Gustė Andziulytė, Inesa Lenkšaitė, 3a klasės mokiniai Kajus Jurevičius, Airidija Belozaraitė, Viltė Zairytė, 4 klasės  mokinės Gustė Vilinauskaitė, Paulina Kriauzaitė, Žemyna Lukoševičiūtė. Mokinių komandą viktorinai rengė pradinių klasių mokytojos Danutė Giržadienė, Danutė Petrylienė, Daiva Ragauskienė ir folklorinio būrelio vadovė Ilmara Ivoškienė. Sveikiname viktorinos nugalėtojus ir džiaugiamės mokytojomis, kurios puikiai  parengė „Lakštingalos“ komandą.

 

Miesto meninio skaitymo konkursas "Deklamuoju Lietuvai"

      Kovo 13d. progimnazijoje vyko miesto 1-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas "Deklamuoju Lietuvai", skirtas Jono Žemaičio - Vytauto 105-osioms gimimo metinėms paminėti. Konkurse dalyvavo 34 dalyviai iš įvairių ugdymo įstaigų. Dalyvius ir svečius pasveikino progimnazijos direktorė, paskui kalbėjo Jono Žemaičio - Vytauto dukterėčia Aušra Vilkienė.

     Prieš prasidedant konkursui, mūsų mokiniai kartu su istorijos mokytoju R. Petručiu išvyko į Karo muziejaus sodelį, pagerbti Joną Žemaitį - Vytautą. Buvo uždegtos žvakutės ir padėtos gėlės.

    Konkursas vyko sklandžiai, mokiniai padeklamavo daug patriotinių eilėraščių, kurie aukština Tėvynę ir garsina žmones, kurie kovojo už laisvę. Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos, o laureatams įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės. 

 

Karpinių paroda

       Kovo 12 dieną buvo atidaryta personalinė Kornelijos Kudrevičiūtės 8b klasės mokinės karpinių paroda.

       Mokinei nuolat padeda ir pataria įvairiais meno subtilybių klausimais technologijų mokytoja Asta Čibirienė.

       Kornelija mus džiugina ir ypatingai aukštais laimėjimais mieste ir respublikoje. Smagu, kai gabūs mokiniai atranda save ir džiugina savo darbais kitus.

 

Daugiau renginių rasite skiltyje > renginiai 

 

Kovo 11-oji

      Kovo 10 d. progimnazijoje vyko renginys, skirtas Kovo 11 paminėti. Po iškilmingo Direktorės pranešimo vyko 1-8 klasių mokinių koncertas.

     Renginiui pasibaigus visi mokiniai ir mokytojai sugužėjo į mokyklos kiemą, kur vyko Flashmob'as "Aš tikrai myliu Lietuvą".

     Progimnazijos mokiniai dalyvavo ir mieste vykusiame poezijos skaitymo maratone "NUO - " Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą", IKI - "Pasauliu netikiu, o Pasaka tikiu".

    Kovo 11-ąją mūsų mokiniai ir mokytojai dalyvaus eisenoje ir iškilmingame minėjime. Galime Drąsiai pasakyti "MES tikrai mylime LIETUVĄ".

 

 

Daugiau renginių rasite skiltyje > renginiai 

         {youtube width="500" height="320"}GHDo9mpb2w4{/youtube}

 

Užgavėnės

 Kovo 4 d. progimnazijos 1-4 klasių mokiniai šventė Užgavėnes. 2, 3 a ir 4 klasių vaikai,  persirengę įvairiais personažais, vaikščiojo po mokyklą, daug šoko ir dainavo ir visais įmanomais būdais vijo žiemą. Vėliau  progimnazijos kieme stebėjo Kanapinio ir Lašininio  kovą, sudegino Morę, kuri rankose laikė visokių blogybių dėžutę. Sugrįžę į klases valgė blynus ir kitus gardumynus. Gražiai pasilinksminę, sudeginę visas progimnazijos blogybes ir gerai pasistiprinę blynais – užsigavėjo ir su nekantrumu ėmė laukti Velykų. 

 

 Daugiau renginių rasite skiltyje > renginiai

 

Amatų diena

Kovo 3 d. progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių ir lopšelių – darželių ugdytinių šventė –  projektas „Amatų diena“. Šventės metu pradinukams vyko edukaciniai užsiėmimai „Molio šiluma“, kurių metu vaikai mokėsi keramikos paslapčių  bei „Pinu, pinu vyteles“, kur  susipažino su pynimo vytelėmis pradmenimis. Vėliau mūsų progimnazijos mokiniams ir lopšelių-darželių ugdytiniams  buvo pristatyti  įvairūs amatai. 2 klasės mokinio Miko Gaižausko močiutė parodė, kaip audžiami įvairiaspalviai audeklai, technologijų mokytojas Leonidas Urbonavičius atskleidė, kaip galima „prakalbinti medį“, technologijų mokytoja Asta Čibirienė pamokė įvairių mezgimo būdų, dailės mokytoja Vilija Paškauskienė  supažindino, kaip iš šiaudų veriami „sodai“, „Spalvinukų akademijos „  pynėjai pristatė pynimo vytelėmis amatą. Progimnazijos mokinukai ir lopšelių darželių ugdytiniai, susipažinę su įvairiais amatais, susirinko į sporto- aktų salę kur kartu smagiai pasilinksmino, šoko bei dainavo.

 

 

 

Konkurso "Pasigamink atšvaitą pats"

baigiamoji dalis

       Progimnazijoje, bendradarbiaujant su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Tarybos organizavimo skyriaus specialiste Gražina Lekavičiene, buvo organizuotas konkursas "Pasigamink atšvaitą pats". Konkurse dalyvavo 3-4 klasių mokiniai. Mokiniai kartu su tėveliais gamino atšvaitus, kuriems medžiagą parūpino gerb. Lekavičienė.

      Vasario 28 dieną vyko atšvaitų autorių apdovanojimai. Padėkos raštai ir dovanėlės buvo įteiktos mokinius ruošusioms mokytojoms Daivai Ragauskienei, Daivai Raustytei ir Danutei Petrylienei. Padėkos raštus ir dovanėles gavo originaliausius atšvaitus pagaminę mokiniai: 3a klasės mokiniai Olivija Vidmantaitė, Kajus Jurevičius, Danielius Nikulšin; 3b klasės mokiniai Kotryna Baranauskaitė, Akvilė - Augustė Petronytė, Joris Tarnauskas; 4a klasės mokiniai Saulė Čibiraitė, Justė Kochanskytė, Matas Aganauskas. Taip pat kiekvienas mokinys gavo po atšvaitą ir kalendorių. 

      Pagrindinį prizą - kelionę į UAB "Eismo juosta" laimėjo 4a klasės mokiniai ir mokytoja Danutė Petrylienė.

     Šis konkursas mokiniams buvo ne tik įdomus, bet ir naudingas. Mokiniai tikrai pasistengs gatvėje būti saugūs ir matomi.


 

VikiLAB

 Vasario 27 d.1-4 klasių mokiniai jau antrą kartą dalyvavo mobiliosios laboratorijos VikiLAB užsiėmimuose. Vaikai atliko fizikinius  bandymus. Praktinių užsiėmimų metu išsiaiškino, kas yra pusiausvyra, vieną pamoką tapo jaunaisiais mokslininkais – eksperimentatoriais. 

 

Kalbų KENGŪRA

         Vasario 25-26 d. progimnazijoje buvo vykdomas kalbų KENGŪROS konkursas. Lietuvių kalbos kengūroje dalyvavo 79 mokiniai.

         Anglų kalbos kengūroje dalyvavo 51 mokinys, Rusų kalbos kengūroje dalyvavo 9 mokiniai. Smagu, kad mokiniai noriai dalyvauja konkursuose.


 

 Integruotas projektas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 96-osioms metinėms paminėti

"Lietuva - Tėvyne mūsų"

     Vasario 14 d. 8:00 val. visi 1-8 klasių mokiniai, mokytojai susirinko į salę. Šventinės vasario 16-osios paminėjimas pradėtas Lietuvos respublikos himno giedojimu. Visus susirinkusius pasveikino progimnazijos direktorė ir istorijos mokytojas Robertas Petrutis.

     Toliau renginiai vyko kabinetuose. 1-4 klasės mokiniams mokytojos pravedė rytmetį "Mylėkime ir gerbkime savo Tėvynę". Lietuvių kalbos pamokų metu 5-8 klasių mokiniams vyko užsiėmimas "Lietuvių rašytojai apie Lietuvos Nepriklausomybę".

    Istorijos pamokų metu 5-8 klasių mokiniams vyko užsiėmimas "Lietuvos kelias į Nepriklausomybę".

    Svarbu, kad kiekvienas pajuto patriotinę atsakomybę ir pagarbą savo valstybei, prisiminė mūsų tautai svarbius momentus ir gali didžiuotis, jog yra lietuvis.

 

Sportinis renginys "Judam muzikos ritmu"

 Vasario 5 dieną vyko sportinis renginys "Judam muzikos ritmu". Kartu su mūsų progimnazijos penktokais ir šeštokais sportavo "Varpelio" pradinės mokyklos ketvirtokai. Vaikai padarė apšilimo mankštelę ir gerai nusiteikę pradėjo mokytis šokio judesių sujungdami juos į vieną derinuką. Renginys praėjo labai linksmai, vaikai gerai pasportavo ir gavę visą puokštę teigiamų emocijų rinkosi į klases. 

 

Noriu augti sveikas

Vasario mėnesį vykdomas Jono Žemaičio-Vytauto progimnazijos ir lopšelių - darželių edukacinis projektas "Noriu augti sveikas". Lopšelių - darželių "Bitutė", "Kulverstukas", "Spragtukas", "Žiedelis" ugdytiniai, padedami progimnazijos 3a, 3b klasių mokinių aptarė, kaip reikia sveikai gyventi, žiūrėjo ir analizavo senosios animacijos filmuką "Kiškutis ir musė". Būrelio "Kompiuterinė leidyba" mokiniai ir informacinių technologijų mokytoja Regina Česnienė paruošė darželinukams užduotėles, kurias atliko interaktyvioje lentoje. Muzikos mokytojos Ritos Kijauskienės paruošti trečiokai ir darželinukai išmoko dainelę "Pupa", dainelę atliko pritardami įvairias muzikos instrumentais. 

 

Talentų šou

Progimnazijoje, sausio 31 dieną, 5-8 klasių mokiniams vyko TALENTŲ ŠOU. Nors diena buvo žvarboka, bet mokinių išradingi ir profesionalūs pasirodymai sušildė visų žiūrovų širdis. Kiekvieną pasirodymą lydėjo gausūs plojimai. Pasidžiaugėme, kad turime tiek daug talentingų ir gabių mokinių. Pabaigoje progimnazijos direktorė įteikė visiems dalyviams padėkos raštus ir malonias dovanėles. Po renginio vyko diskoteka.   

 

Ekskursija į Vilnių

          Progimnazijos 8 klasių mokiniai kartu su matematikos mokytoja Aušra Narbutiene ir technologijų mokytoja Asta Čibiriene š. m. sausio 30 dieną vyko į Vilnių. Mokiniai aplankė Seimo rūmus, susipažino su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūra bei institucijos struktūra.           

           Antroje ekskursijos dalyje mokiniai aplankė Goethe’s instituto interaktyvią parodą „Matematika gyvai“, kurioje galėjo paliesti ir išbandyti net 20 matematinių eksponatų. Mokiniai dėliojo dėliones, statė tiltus, suko galvas ties kauliukų žaidimais, stebėjo rutulių lenktynes, atliko eksperimentus ir tuo pat metu taikė matematines žinias.          

 

Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija"

Sausio 13-ąją progimnazijoje vyko pilietinė akcija "Atmintis gyva,nes liudija". 8:00 val. visuose languose sužibo žvakutės. Tylos minute buvo pagerbti kritusieji už Lietuvos laisvę. Pirmos pamokos metu visose klasėse vyko teminiai užsiėmimai, diskusijos, pokalbiai.                                     Dar sykį buvo priminti svarbūs momentai, žmonės, kurie paaukojo savo gyvybę, kad mes galėtume džiaugtis laisve.

 

Apdovanojimai

Kauno miesto rotušėje vėl švytėjo jaunimo šypsenos. Kauno meras Andrius Kupčinskas pakvietė mokinius ir jų mokytojus į šventę, kurios metu buvo įteikti vardiniai medaliai mokiniams ir padėkos raštai mokytojams už įvairius pasiekimus respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei olimpiadose.

Apdovanojimai įteikti ir mūsų progimnazijos mokiniams:

Pijui Bradulskiui, respublikinės matematikos olimpiados II vietos laureatui (mokytoja Aušra Narbutienė), Matui Deveikiui, tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra" II vietos laureatui (mokytoja Ramūnė Naginytė), Kornelijai Kudrevičiūtei, Lietuvos mokinių technologijos olimpiados Tekstilės ir aprangos kūrybinės veiklos grupės III laipsnio diplomo laimėtojai  (mokytoja Asta Čibirienė).

 

Kalėdiniai renginiai

Gruodžio 19 d. vyko renginys "Kalėdų sapnas" 5-8 klasių mokiniams. Visų klasių mokiniai pasirodė labai išradingai ir nuotaikingai. Kalėdų stebuklas aplankė visą mokyklos bendruomenę.                                                                                                                                                                          Gruodžio 20 d. vyko koncertas "Belaukiant Šv. Kalėdų" 1-4 klasių mokiniams. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo ir džiaugėsi artėjančiomis šventėmis.

Sveikiname!

         2013 metais gruodžio mėnesį dalyvavome mokyklų aplinkos puošimo ir kalėdinių kompozicijų konkurse „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ ir tapome laureatais. Dėkojame mokytojai Vilmai Stanaitienei, technologijų mokytojams Astai Čibirienei, Leonidui Urbonavičiui, dailės mokytojai Vilijai Paškauskienei, biologijos mokytojai Ingridai Titenienei bei visiems mokiniams padėjusiems puošti progimnaziją.                                                                                     Kalėdinių kompozicijų konkurse „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ diplomais apdovanoti šie darbai:                                         ·  Karolis Lisauskas, 5 b klasė, „Riešutinės kalėdos“;·                                                   ·Miglė Vosyliūtė, Dovilė Čiapaitė, 8 c klasė, „Baltas sapnas“.

                                                                                                                                                                      Sveikiname nugalėtojus!

 

VikiLAB mobiliosios laboratorijos užsiėmimai

 Gruodžio 18 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo mobilosios laboratorijos Vikilab organizuotuose užsiėmimuose.Mokiniai trumpam tapo jaunaisiais mokslininkais ir gilinosi į gyvosios gamtos paslaptis, susipažino su gamtos mokslais, atlikinėjo nesudėtingus bandymus, atsakinėjo į klausimus.

 

Prie baltų Kūčių stalo

Progimnazijos  1- klasių mokiniai, kartu su mokytojomis Jūrate Čiupailiene, Lina Kavaliauskiene, Danute Giržadiene, Lina Gedvilaite, Daiva Ragauskiene, Daiva Raustyte, Danute Petryliene gruodžio 11 dieną vyko į Anykščius ir dalyvavo edukacinėje ekskursijoje "Prie baltų Kūčių stalo". Ekskursijos metu mokiniai buvo supažindinti su Kūčių ir Kalėdų tradicijomis Lietuvoje, lankėsi Arklio muziejuje.

 

Jono Žemaičio - Vytauto žūties metinių paminėjimas

Š.m. lapkričio 26 d. progimnazijos mokiniai su mokytoju R. Petručiu Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje pagerbė generolo Jono - Žemaičio Vytauto atminimą. Buvo uždegtos žvakutės ir padėtos gėlės. Pagerbiant Jono -Žemaičio Vytauto atminimą dalyvavo dukterėčia Aušra Vilkienė su šeima.                                      

 

Tarptautinė nerūkymo diena

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio mėnesio ketvirtadienį yra minima tarptautinė nerūkymo diena. Šią dieną siekiama atkreipti rūkančiųjų dėmesį į rūkymo daromą žalą sau ir kitiems .Minint šią dieną, progimnazijoje buvo organizuojami užsiėmimai, kurių tikslas – vykdyti tabako vartojimo prevenciją 5-8 klasėse, informuojant apie narkotinių medžiagų žalą, stiprinant atsparumą psichiką veikiančių medžiagų vartojimui.Atsakingų asmenų apmokyti 7-8 klasių mokiniai įsitraukė į pamokėlių vedimą 5-6 klasių mokiniams (buvo taikomas metodas „Mokiniai mokiniams“). Jie pasidalino savo žiniomis apie rūkymo daromą žalą, ugdė žalingų įpročių atsisakymo įgūdžius. 7-8 klasių mokiniams žalingų įpročių prevencinius užsiėmimus vedė progimnazijos svečiai: Kauno apskrities priklausomybės ligų centro socialinė darbuotoja ir Dainavos jaunimo centro atstovai.

 

 

Kariuomenės diena

Lapkričio 21 d. progimnazijoje vyko renginys "Tėvynė ir karys", skirtas Lietuvos kariuomenės dienai. Istorijos mokytojas R. Petrutis pristatė projektą "Kodėl didžiuojamės Lietuvos kariuomenę?". Renginio metu pasirodė meniniai kolektyvai: jaunučių choras, vokalinis ir folklorinis ansambliai. Lapkričio 22 diena 1-4 klasių grupėms vyko rytmetys "Lietuvos kariuomenė".

 

Matematikos savaitė

2013 m. lapkričio 19 – 22 dienomis progimnazijoje vyko „Matematikos savaitė“.

5–8 klasių mokiniai savo kūrybinius ir projektinius darbus pristatė I a. fojė vykusioje parodoje. Penktokai piešė piešinius iš skaičių, šeštokai pristatė užduotis „Geometrija ir metų laikai“, septintokai kūrė matematinius sienlaikraščius, o vyriausieji progimnazijos aštuntokai vaizdavo simetriją dailėje, atskleidė Egipto piramidžių paslaptis, sukūrė matematinį prizmių tortą ir supažindino jaunesnių klasių mokinius su erdvinių kūnų parametrų skaičiavimais.

Lapkričio 21 d. progimnazijoje vyko matematikos olimpiada, kurioje varžėsi gabiausi 5–8 klasių mokiniai.

Matematikos savaitės metu 5 a, 6 a, 6 b klasių mokiniai su matematikos mokytojomis R. Naginyte ir A. Narbutiene vyko į edukacines pamokas „Rašto kelias“ Lietuvos švietimo istorijos muziejuje, kuriame turėjo galimybę išbandyti seniausias rašymo priemones.

Smagu, kad tokie renginiai skatina mokinius pažvelgti į matematiką linksmiau bei ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus.

  

 

Pilietinė akcija "Tolerancijos gėlė"

Lapkričio 15 d. progimnazijoje minėjome tarptautinę tolerancijos dieną. Mūsų mokykla tolerancijos akcijoje dalyvauja jau 8 metus. Šiais metais akcijoje dalyvavo visi 1-8 klasių mokiniai. Mokiniai gamino gėles, visų darbeliai labai išradingi ir originalūs.

Svarbiausia, kad kiekvienas suprato žodžio TOLERANCIJA prasmę.

 

"Vaisius ir daržoves valgau - sveikas bei stiprus augu"

Š.m. lapkričio 6 dieną progimnazijoje įvyko 1-4 klasių mokinių ir lopšelių-darželių ugdytinių rudenėlio šventė - viktorina "Vaisius ir daržoves valgau - sveikas ir stiprus augu". Šventėje dalyvavo lopšelių-darželių "Bitutė", "Žiedelis", "Spragtukas", "Kūlverstukas" ugdytiniai. Renginio metu progimnazijos 1-4 klasių mokiniai ir lopšelių-darželių ugdytiniai pagilino ir įtvirtino žinias apie rudens gėrybių įvairovę ir naudą žmogui bei sveiką gyvenseną.

 

Savanorių kapų tvarkymas

Kauno Jono Žemaičio-Vytauto progimnazijos aštuntokai kartu su istorijos mokytoju Robertu Petručiu sutvarkė Lietuvos savanorių kapavietes senosiose žydų kapinėse. Jų atminimui pagerbti buvo uždegtos Vėlinių žvakelės. Taip pat buvo pagerbti Ąžuolyno parke palaidoti savanoriai.


 

 

Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas

Projektas progimnazijoje buvo organizuojamas trimis etapais. Spalio 9 d. bėgime dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Iš viso: 95 dalyviai. Spalio 10 d. bėgime dalyvavo  5-6 klasių mokiniai. Iš viso: 92 dalyviai. Spalio 11 d. bėgime dalyvavo 7-8 klasių mokiniai. Iš viso: 89 mokiniai. Organizuojant bėgimą pagelbėjo kūno kultūros mokytojas K. Aleksandravičius ir klasių auklėtojai. Renginys su didelę emocijų puokštę praėjo sklandžiai.

 

Rudens sporto šventė

Rugsėjo 27d. progimnazijoje vyko rudens sporto šventė 5-8 klasių mokiniams. Nepabūgę šalto rytmečio mokiniai gausiai susirinko į mokyklos aikštyną. Rungtys buvo įvairios reikalaujančios ištvermės, greitos orientacijos. Po šventės visoms klasėms buvo įteikti diplomai ir paguodos prizas  - saldumynai.Pereinamąsias taures šį kartą laimėjo 5-6 klasių grupėje - 6b klasė, o 5-8 klasių grupėje laimėjo - 8a klasės mokiniai.

 

Europos kalbų savaitė

Nuo rugsėjo 23 dienos progimnazijoje vyko Europos kalbų savaitė. Rugsėjo 26 d. buvo baigiamasis koncertas - diskoteka. Visus renginius organizavo ir mokinius parengė užsienio kalbų metodinės grupės mokytojai. Smagu, kad mokiniai noriai ir aktyviai dalyvauja renginiuose.

 

Rudens sporto šventė

 Š.m. rugsėjo 25 d. (trečiadienį) sporto-aktų salėje įvyko pradinių klasių ir mikrorajono lopšelių - darželių rudens sporto šventė.Šventėje dalyvavo progimnazijos 1-4 klasių mokiniai, lopšelių-darželių "Bitutė" bei "Žiedelis" ugdytiniai.

 

Mokslo ir žinių šventė

Mokslo ir žinių šventė progimnazijoje vyko rugsėjo 2-ąją dieną. Deja, lietus pakeitė mūsų planus ir visi sugužėjo į sporto-aktų salę. Pradžioje visus pasveikino progimnazijos direktorė. Dievo palaimos ir gerų mokslo metų palinkėjo Šv.Antano bažnyčios klebonas Vytenis Vaškelis.

Mokykloje vėl šurmuliavo mokiniai, aidėjo juokas ir džiaugsmingi pokalbiai.