Main content

Alert message

Tevu susirinkimai-1 


KINGS: tarptautinės matematikos ir anglų k. olimpiados mūsų mokykloje!

        Šią savaitę KINGS komanda pradėjo turą po daugiau nei 300 Lietuvos mokyklų, norėdama asmeniškai aplankyti, paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems pavasario semestre dalyvavusiems mokiniams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje.
        KINGS lankėsi ir mūsų mokykloje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų pavasario semestro olimpiadose.
       Sveikiname šauniuosius Kingsiečius: Rusnę Būdvytytę ir Nemuną Širvinską!
       Taip pat pranešame, jog registracija į rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose spalio 16-27 dienomis visiškai nemokamai!
Daugiau informacijos: http://www.kings.lt

Dalinamės akimirkomis

 


Prašymus į priešmokyklines ugdymo grupes ir kitas bendrojo ugdymo klases mokykla pradės priimti nuo

2017 m. vasario 20 d. 13.00 valandos. Daugiau informacijos: Mokinių priėmimas


2017mokytis


MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTĖ


               Rugsėjo pirmosios rytas nelepino saulės spinduliais, dangus buvo apsiniaukęs, o netrukus pasipylė ir lietus, todėl šventė įvyko mokyklos salėje. Renginį pradėjome Lietuvos himnu. Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė, palinkėjo ištvermės ir gerų mokslo metų. Dievo palaimos ir „norint būti gražiems, reikia stengtis būti geriems“, to palinkėjo Šv. Antano bažnyčios klebonas Tomas Trečiokas.
Paskui pasirodė neįprasta eisena, mus aplankė indėnai. Po nuotaikingo pasirodymo visi sugužėjo į klases. Mokykla vėl prisipildė vaikų juoko ir klegesio.

 

Dalinamės akimirkomis


 

 

SPORTINIS RENGINYS 3X3

                  Pasibaigus mokslo metams mokykloje įvyko sportinis renginys taiklios rankos išbandymas 3x3. Renginyje dalyvavo 5 – 8 klasių mokiniai, kurie norėjo išbandyti rankos taiklumą ir sužaisti mėtymo į krepšį varžybas. Varžybas organizavo kūno kultūros mokytojai. Smagu, kad mokiniai nori sportuoti ir gyventi sveikai.

Dalinamės akimirkomis


 UŽSIENIO KALBŲ STOVYKLĖLĖ

Birželio antrą savaitę mokykloje įvyko užsienio kalbų stovyklėlė. Mokiniai kartu su mokytojomis turėjo galimybę įvairiomis formomis įsisavinti užsienio kalbų žinias. Vaikai gilino anglų ir prancūzų kalbų žinias, tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Toks užimtumas labai naudingas vaikams.

 Dalinamės akimirkomis


AŠTUNTOKŲ IŠLEISTUVĖS

               Birželio 7 dieną mokykloje įvyko Pagrindinio ugdymo I dalies baigimo pažymėjimų įteikimas. Skambant iškilmingai muzikai į salę buvo įnešti pažymėjimai ir prasidėjo šventė. Greitai prabėgo aštuoni metai, o šiandien jau išlydime aštuntokus į tolimesnį mokslo ir žinių kelią.


            Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Dalia Valintėlienė. Sveikino ir linkėjo sėkmės klasių auklėtojos. Tėvelių vardu kalbėjo Antano Kondroto tėvelis.


          Skambėjo dainos, džiaugiamės aštuntokų pasirodymais. Po iškilmingos dalies visi aštuntokai ir mokytojai nusifotografavo. Paskui susirinko kieme, kur buvo pasodintas klevas. Visiems linkime sėkmės ir gražios vasaros.

 

Dalinamės akimirkomis


APSIKABINIMO DIENA

            Minint Vaikų gynimo dieną mūsų mokykla dalyvavo TAIKOS GLĖBYS akcijoje APSIKABINK. Mokyklos ikymokyklinukai bei priešmokyklinės klasės vaikai džiaugsmingai dalyvavo akcijoje apsikabindami savo auklėtojas, mokytojas, vieni kitus.
           Kodėl Apsikabinti? Vaikų gynimo diena neturi pasaulyje vieningo šventimo būdo!
Sukurkime naują tradiciją kartu, švęskime APSIKABINDAMI ir parodykime savo pavyzdžiu augančiai jaunajai kartai kaip kurti TAIKĄ. Lietuvos žmonės kviečiami atrasti Vienybę. Vaikai - mūsų ateitis, jie žvelgia į mus ir mokosi iš mūsų.
         Parodykime jiems, kaip priimti kitaip mąstantį, gyvenantį, tikintį žmogų. Ieškokime ne skirtumų, o vienijančių bruožų.
         Birželio 1 dieną paskelbkime apsikabinimo ir tolerancijos diena, nustokime smerkti, teisti vieni kitus ir nusišypsokime kaip vaikai. Juk net žodis „nuotaika“ kilęs nuo „taika“. Suraskime bendrą kalbą.
Nuo kiekvieno iš mūsų indėlio priklauso, ar Lietuva vėl taps vieninga.

Dalinamės akimirkomis


GABIŲ MOKINIŲ PAGERBIMO ŠVENTĖ „PASIDŽIAUKIME KARTU“

Pavasarį gamta pasipuošia gražiausiais žiedais, o mūsų mokykloje tradiciškai kiekvieną pavasarį vyksta gabių mokinių pagerbimo šventė. Džiaugiamės, kad tiek daug puikiai besimokančių ir aktyvių mokinių mokosi mūsų mokykloje. Šiais metai padėkomis apdovanojome penkiasdešimt keturis mokinius.

Už ypač išskirtinius gebėjimus, labai gerą mokymąsi ir aukštus pasiekimus mieste bei respublikoje diplomais ir atminimo dovanomis apdovanojome: Ridą Urbonavičių 4 a klasės mokinį, Miglę Anikanovaitę 5 klasės mokinę, Gerdą Blažytę ir Sofiją Beatričę Dervinytę 8 a klasės mokines. Šventėje koncertavo Jaunučių choras, vokalinis ansamblis,  šoko sportinių šokių  dalyviai. Smagu, kad galime pasidžiaugti ir pasididžiuoti mūsų mokinių pasiekimais.

Dalinamės akimirkomis


 imageedit 1 6368926521

 

Mūsų rezultatai

 

 

Olympis pazymejimas

 


 

GABUMŲ AKADEMIJOS KONFERENCIJA            

            Š.m. gegužės 19 d. mokykloje vyko Gabumų akademijos lietuvių k. konferencija. Jos metu mokiniai pristatė savo darbus, atskleisdami lietuvių kalbos grožį, skambesį. 2 klasės mokiniai pristatė kūrybinius darbus apie savo šeimą, geriausią draugą.
           3-4 klasių mokiniai savo darbeliuose atskleidė meilę Lietuvai, rašė laiškus. Kūrė paveikslus apie tykančius pavojus gatvėje, kelyje bei gamtoje.

Dalinamės akimirkomis:

 


 PAVASARIO SPORTO ŠVENTĖ

             Gegužės 17 dieną 5 – 8 klasių mokiniams įvyko Pavasario sporto šventė. Šios šventės mokiniai labai laukia ir stengiasi aktyviai dalyvauti visose rungtyse. Oras buvo palankus, visų nuotaika gera. Pradžioje mokiniai padarė apšilimo mankštą. Rungtys buvo įdomios ir naudingos. Visų klasių mokiniai energingai rungtyniavo ir siekė aukščiausių rezultatų. Mokiniai gavo  padėkas ir saldžias dovanėles, o pereinamąsias taures iškovojo 5 – 6 klasių grupėje – 6b klasės mokiniai, 7 – 8 klasių grupėje – 8b klasės mokiniai. Dėkojame kūno kultūros mokytojams Broniui Kazlovskiui ir Kęstučiui Aleksandravičiui už puikiai organizuotą sporto šventę.

Šventė baigėsi, o geros emocijos ir teigiamas požiūris į sveiką gyvenseną išliko ilgam.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Rancienė

 

Dalinamės renginio akimirkomis.


 VikiLab INTERAKTYVŪS UŽSIĖMIMAI

          Š.m. gegužės 16 d. mūsų mokykloje vyko VikiLab interaktyvūs užsiėmimai 1-4 klasių mokiniams. Pradinukai tapo "jaunaisiais mokslininkais". Jie gilinosi į sudėtingą fizikos, chemijos bei biologijos pasaulį, atlikdami įvairius bandymus ir eksperimentus. Bandymai buvo adaptuoti pagal mokinių amžių ir atlikti tik su natūraliomis priemonėmis. Mokiniai aktyviai dalyvavo užsiėmimuose, gilinosi į jų esmę. Veikla buvo kupina įspūdžių ir teigiamų emocijų.

Dalinamės renginio akimirkomis.

 


TROLIŲ ŠAŠKIŲ VAJUS 2017

Š. m. kovo 28 dieną priešmokyklinės klasės ugdytinė Ūla Vedegytė (mokytoja Loreta Gedgaudienė) dalyvavo Kauno miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų Šaškių turnyre „Trolių šaškių vajus 2017“. Po įspūdingo trolių pasirodymo ir Protų mūšio prasidėjo Šaškių turnyras. Po atkaklios kovos ugdytinė užėmė garbingą IV–ąją vietą. Visi apdovanoti padėkomis ir saldžiomis dovanomis. Sveikiname.


PROFESINIO KONSULTAVIMO DIENA „ATRASK, PAŽINK, PASIRINK!“

Kovo 24 dieną mūsų mokyklos 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su matematikos mokytoja–karjeros koordinatore Aušra Narbutiene ir technologijų mokytoja Asta Čibiriene vyko į Kauno taikomosios dailės mokyklą. Septintokai dalyvavo profesinio orientavimo renginyje „Atrask, pažink, pasirink!“ ir susipažino su įvairiomis profesijomis, karjeros perspektyvomis. Mokiniai savo sugebėjimus išbandė trijose edukacinėse veiklose: keraminio dirbinio žiedime, tekstilinės sagės gamybos ir fotografijos pamokoje. Išvyka buvo labai įdomi, mokiniai grįžo su geriausiais įspūdžiais.

Matematikos mokytoja–karjeros koordinatorė Aušra Narbutienė.


PABŪK GIMNAZISTU ANTANO SMETONOS GIMNAZIJOJE

Kovo 22 dieną mūsų mokyklos aštuntokai dalyvavo netradicinio ugdymo akcijoje „Pabūk gimnazistu“ Kauno Antano Smetonos gimnazijoje. Mokinius lydėjo matematikos mokytoja–karjeros koordinatorė Aušra Narbutienė ir auklėtoja Marytė Ališauskienė, o juos šiltai pasitiko Antano Smetonos gimnazijos nariai, administracijos atstovai. Mokiniai susipažino su gimnazijos erdvėmis, mokyklos tradicijomis ir neformalaus ugdymo galimybėmis. Vėliau mūsų aštuntokai galėjo išbandyti gimnazisto vaidmenį – jie ėjo į klases ir dalyvavo matematikos ir istorijos pamokose, kur galėjo pademonstruoti ne tik dalykines žinias, bet ir gebėjimą naudotis informacinėmis technologijomis. Išvyka mokiniams buvo įdomi ir naudinga.

Matematikos mokytoja–karjeros koordinatorė Aušra Narbutienė


ŽEMĖS DIENA

Žemės diena – tai viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių mūsų mokykloje. Ši diena suvienija žmones bendram rūpesčiui, kad išsaugotume mūsų visų namus.

Kovo 20–23 dienomis mokykloje buvo organizuotas projektas „Mylėkime savo Žemę“, skirtas Žemės dienai paminėti. Projekte dalyvavo 5–8 klasių mokiniai, vyko įvairios veiklos. 5 klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje–konkurse „Menu menu mįslę“, septintų klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Sveikiname Žemę“, buvo suorganizuota fotonuotraukų paroda „Mano augintiniai“ ir kūrybinių darbų 6–8 klasių mokinių paroda „Mums patinka žemėlapiai“. Projektą užbaigėme akcija „Vaišinamės vandeniu“. Projektą organizavo ir mokinius parengė biologijos mokytoja I. Titenienė, geografijos mokytoja D. Miliukevičienė. Žemės diena pasaulyje pradėta minėti norint priminti, kad žmonės turi saugoti aplinką, nors pokyčiai planetoje vyksta nuolat.

Saugokime ir tausokime Žemę.


KENGŪROS PROJEKTAI 2017

Mūsų mokykla tradiciškai šiais metais dalyvavo Kengūros projektuose. Ypač populiari buvo Kalbų kengūra, kurioje dalyvavo 145 mokiniai. Mokiniai aktyviai dalyvavo istorijos, gamtos ir geografijos kengūros konkursuose. Kovo 16 dieną įvyks matematikos kengūra.

Smagu, kad mokiniai aktyviai dalyvauja konkursuose ir pasitikrina savo gebėjimus.   


PROJEKTAS „AŠ – LIETUVOS PILIETIS“

Mūsų mokykla aktyviai dalyvavo projekte „Aš – Lietuvos pilietis“, skirtame kovo 11–osios paminėjimui. Visą savaitę mokykloje vyko įvairios veiklos: buvo pinamos tautinės apyrankės, klasių auklėtojai organizavo temines klasių valandėles, visą savaitę vyko akcija „Lietuvos vėliavos spalvos – mano drabužio detalė“, klasės gamino tautinę knygą, buvo renkama tautiškiausia klasė. Kovo 10 dieną salėje įvyko koncertas, pas mus svečiavosi Kauno įgulos karininkų ramovės atsargos karininkų choras „Margiris“. Renginio metu apdovanojome tautiškiausią klasę. 1–4 klasių grupėje tautiškiausia klase tapo 2a klasė, 5–8 klasių grupėje – 7b klasė. Po renginio mokyklos kieme vyko akcija „Linkėjimai Lietuvai“.

Aktyviai projekte dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Mokytojos organizavo išradingas klasių valandėles, skatino mokinius kurti eilėraščius, mįsles, patarles, pinti tautines apyrankes bei sukurti tautišką knygą. Išradingai tautinę savaitę organizavo darželio grupės „Drugeliai“ auklėtoja Beatričia Vildžiūnienė. Vaikučiai dalyvavo įvairiose veiklose: piešė, vaidino ir nupynė ilgiausią tautinę juostą.

Mokyklos bendruomenė džiugiai sutiko 27 Laisvės metus.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Rancienė    


„DEKLAMUOJU LIETUVAI“ 

Kovo 15 d. mokykloje vyko miesto 1–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Deklamuoju Lietuvai“, skirtas Jono Žemaičio–Vytauto 108–osioms gimimo metinėms paminėti. Konkurse dalyvavo 35 dalyviai iš įvairių ugdymo įstaigų. Dalyvius ir svečius pasveikino mokyklos direktorė, paskui kalbėjo Jono Žemaičio–Vytauto dukterėčia Aušra Vilkienė.

Prieš prasidedant konkursui, mūsų mokiniai ir bibliotekos vedėja M. Pociuvienė išvyko į Karo muziejaus sodelį, pagerbti Joną Žemaitį–Vytautą. Buvo uždegtos žvakutės ir padėtos gėlės.

Konkursas vyko sklandžiai, mokiniai skaitė daug patriotinių eilėraščių, kurie aukština Tėvynę ir garsina žmones, kurie kovojo už Laisvę. Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos, o lauretams įteikti diplomai ir dovanėlės. 1–4 klasių grupėje laureatu tapo Ąžuolas Balcevičius – 2 klasė „Šilo“ pradinė mokykla. Gerb. A. Vilkienės specialiu prizu buvo apdovanotas Kasparas Bendoraitis 1 klasės mokinys iš Bernardo Brazdžionio mokyklos.

5–6 klasių grupėje laureatais tapo Medeina Macijauskaitė – 5 klasė VDU „Atžalyno“ progimnazija ir Silvija Motuzaitė – 5 klasė Kazio Griniaus progimnazija. Specialus prizas atiteko Stelai Tarasevičiūtei 5 kl. mokinei iš Petrašiūnų progimnazijos.

7–8 klasių grupėje laureatais tapo Ana Levendrauskaitė – 7 klasė Kazio Griniaus progimnazija, Arvydas Vingis – 7 klasė Juozo Grušo meno gimnazija ir Rugilė Rankauskaitė – 7 klasė Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla. Specialiu prizu buvo apdovanota Liepa Lapašinskaitė – 8 klasė J. Žemaičio–Vytauto mokykla–DC.

Mylėkime ir didžiuokimės savo Tėvyne.


MĄSTAU IR SKAIČIUOJU 2017

Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjuje kovo 14 dieną vyko Kauno miesto antrų klasių mokinių matematikos popietė „Mąstau ir skaičiuoju 2017“. Popietę organizavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, Pradinių klasių mokytojų metodinio būrelio Gabių mokinių paieškos grupė, licėjaus administracija ir pradinių klasių mokytojos.

Dalyvavo 38 mokyklų komandos. Mūsų mokyklos komandą sudarė 3 mokinės, I etapo mokykloje nugalėtojos: Agota Kunigėlytė, Rusnė Būdvydytė ir Ieva Puidokaitė (mokytojos Daiva Ragauskienė ir Daiva Raustytė). Mokiniai dirbo grupėmis. vaikams buvo sudarytos sąlygos dirbti bendradarbiaujant, kartu ieškoti teisingo sprendimo. Mūsų mokyklos komandai sekėsi puikiai: iš 38 komandų užimta 4 vieta. 

Pradinių klasių mokytojos metodininkės Dava Ragauskienė ir Daiva Raustytė

 


Kauno TLK


INFORMACIJA

Atsižvelgdami į tėvų apklausos rezultatus, informuojame, kad nuo

2016 m. gruodžio 5 d. bus rakinamos mokyklos durys nuo 9.00 val. iki 12.45 val.

Administracija


 image

2016–ųjų metų lapkritį startavo naujas projektas www.svietimogidas.lt

Projekto tikslas – didinti lavinimo ir ugdymo informacijos prieinamumą kiekvienam Lietuvos vartotojui, skatinti juos būti atvirais ir reikšti savo nuomonę apie ugdymo įstaigas, siekti ugdymo įstaigų bendradarbiavimo su jų paslaugų gavėjais bei nuolatinio tobulinimo.

Taip pat yra švietimo renginių kalendorius – tėvams, vaikams.

pdf2 Kvietimas